O nás

Začali jsme z ničeho… Převzali fitness v bídném stavu, o kterém skoro nikdo nevěděl a od té doby se snažíme jít stále dopředu a zlepšovat se. Ti, co jsou s námi od začátku, si museli zvyknout na naše nápady a změny, které většinou probíhaly v noci, aby nenarušovaly plynulý provoz. Po komplikované rekonstrukci se nám povedl otevřít fitness, na který můžeme být hrdí. Jsme si vědomi toho, že to ještě není dokonalé, ale věřte, že na tom budeme pořád makat.

Jsme jiní a záleží nám na osobním přístupu. Jestliže se vracíte, pamatujeme si vás a víme, co máte rádi. Jsme tu pro všechny, kteří si řekli, že chtějí být lepší, ne pro někoho, ale hlavně pro SEBE. Chceme se neustále vyvíjet a zlepšovat. Ti, kteří to u nás ničí, nás inspirují k vymýšlení dalších inovativních řešení, i když nás to netěší. Ti, kteří se k nám vrací, protože se jim u nás líbí, nám dodávají energii a sílu k plnění našich cílů.

Naším hlavním cílem je neustále se vyvíjet ke spokojenosti naší a hlavně našich klientů. Velmi nám záleží na vyváženém poměru kvality a ceny.

Naše motto je: “Nestát! Nekoukat! Makat!”

O vás

Muži 62%
Ženy 38%
Věk 18-34 let 77%

Chcete začít chodit do fitka?

Základní myšlenkou, proč vás napadlo chodit do fitka, je změna. Ať je vaším cílem být štíhlejší, větší, silnější, průžnější, rychlejší najdete u nás prostředky, nástroje a pomůcky, které vám ve vašem snažení pomohou. Běhací pásy, eliptické trenažery, statická kola, posilovací stroje všeho druhu, jednoruční činky do 60 kg, volné váhy, TRX, Bosu a volný prostor pro cvičení.

 • Vyladit jídelníček

  Každá změna nebo snažení musí být komplexní, takže se nestačí jen dřít ve fitku a pak se nacpat k prasknutí vším, co vám přijde pod nos. Je potřeba vyladit příjem živin, protože ty  jsou palivem pro váš výkon.

 • Soustředit se na cíl

  Ať je vaším cílem být štíhlejší, větší, silnější, průžnější, rychlejší, soustřeďte se na správné provádění cviků a techniky. Ne každý, kdo vám kdy radí, ví všechno líp než vy. Směřujte ke svým cílům po vlastní cestě vlastním tempem.

 • Posouvat limity

  Každý krok kupředu je úspěchem, který vám nikdo neveme. Pokud se vám nedaří, jak byste si představovali a nedosahujete svých cílů, můžeme vám s tím pomoct. Kontaktujte nás ohledně služeb certifikovaného osobního trenéra.

Stydíte se přijít do smíšeného fitnessu?

Milé dámy, napadlo vás, že byste chtěly začít cvičit, ale váháte, zda jít do smíšeného fitnessu? Vůbec se toho nebojte. Ať máte v hlavě jakékoli pochyby, nechte je doma a klidně přijďte. Můžete si u nás zaběhat na páse, využít eliptické trenažery nebo statická kola na zahřátí. Pokud si nevíte rady se stroji, naše obsluha vám ochotně poradí s jejich nastavením a použitím. Máme také volný prostor pro cvičení na Bosu, trampolíně nebo TRX. Půjčujeme švihadla, odporové gumy a adaptéry na kotníky (pro uchycení řemenů na věži).

Pokud váháte i s tréninkem, přemýšlíte jak by měl vypadat, jaké cviky zařadit, nebo kolik opakování je pro vás nejlepší, napište nám a my vás spojíme s naším trenérem.

 • Základem je jídlo

  Zapomeňte na všechny zaručené diety, které jste kdy slyšely a prostě normálně jezte. Normální pestrou stravu s vyváženým poměrem živin (sacharidy, bílkoviny, tuky).

 • Stačí jen vytrvat

  V případě správného poměru příjmu (stravy) a výdeje (tréninku) se výsledky dostaví do pár týdnů.

Školení profesionálové

Jsme školení profesionálové, kteří se stále vzdělávají a hledají nové výzvy.

Pořáděk dělá přátele

Udržujte s námi náš fitness v té nejlepší kondici.

Neomezené možnosti

Nevyžadujeme žádné členství ani členské poplatky.

Kdy začít?

Začněte se cvičením kdykoli. Každý den je ten správný pro nový začátek!