Provozujeme fitness, které plně vyhovuje dnešním trendům a požadavkům klientů. Najdete u nás spoustu strojů, jednoruční činky do 60 kg, krátké osy, volné váhy, volný prostor pro cvičení s vlastní váhou a spoustu vhodného příslušenství a adaptérů a nejméně pět olympijských os.

Naše služby

Fitness

Plně vybavené funkční fitness se 40 stanovišti a cardio zónou.

CROSS & FIGHT ZONE

Unikátní CROSS & FIGHT zóna s odhozovými stanovišti, kettlebelly a spoustou závaží.

Osobní trenér

Osobní trenér vám pomůže s dosahováním vašich cílů a naučí vás provádět správně techniku všech cviků.

Soláruim

Odpočívat můžete v horizontálním soláriu Luxura.

FITNESS

CARDIO
Cardio zóna

Pro cardio trénink, rozehřátí nebo trénink vytrvalosti najdete v naší cardio zóně:

  • Běžecké pásy – Life Fitness, Nautilus a Spirit
  • Eliptický trenažer a multifunkční Precor ATM
  • Skillmill a nekonečné schody od Technogym
  • Spinningová kola, veslovací trenažer

Fitness
Fitness zóna

Ve fitnessové části najdete spoustu strojů, na kterých máte šanci procvičit celé tělo, benchové lavice, hodně závaží a jednoruční činky do 60 kg.

  • 8 stanovišť se závažím na hlavní věži
  • Jednoruční činky do 60 kg, krátké osy se závažím
  • 23 strojových stanovišť

Cross & fight zone
Crossfit & fight

CROSS & FIGHT zóna poskytuje dostatečné množství prostoru pro cvičení s volnými váhami nebo vlastní váhou.

  • Odhozová stanoviště a klec na dřepování
  • Lano, švihadla, kettlebelly, medicinbaly
  • Bosu, TRX, plyometrické bedny, podložky

SOLÁRIUM

Horizontální solárium Luxura X5

Relaxovat a doplňovat vitamín D můžete v našem soláriu.

Opalování v přiměřené míře je určitě zdraví prospěšné. Pro první opalování je vhodné zvolit časový interval od 5 do 10 minut v závislosti na citlivosti pokožky (hodnotí se podle reakce pokožky na slunci).

Po první návštěvě solária je vhodné udělat pauzu na 48 hodin a zjistit tak reakci pokožky. Mezi dalšími návštěvami by měl být časový odstup alespoň 24 hodin, protože opalovací proces trvá ještě 24 hodin po opuštění solária. V ideálním případě je vhodné chodit ob den. Po dosažení požadovaného odstínu stačí pro udržení návštěva 1x za týden až 10 dní.

Určitě se doporučuje natřít se kosmetikou speciálně určenou do solária. Nejlepší je použít ji 20 minut předtím, než se začnete opalovat, aby se krém stačil pořádně vstřebat a opravdu účinkoval. Nejenže tyto krémy pokožku chrání, urychlují opalování, ale také pomáhají eliminovat typický zápach ze solária. Kosmetiku vhodnou do solária najdete na naší recepci.

Alespoň hodinu před opalováním byste se neměli sprchovat. Voda totiž smyje ochranný film z pokožky a ta je pak více citlivá. Sprchování je vhodné až několik hodin po opalování v soláriu. Nechcete-li přerušit proces pigmentace, vyčkejte alespoň 3 hodiny (čím více, tím lépe).

Naše solárium splňuje normu EU 0,3, která v roce 2009 upravila maximální UV-výkon v soláriích na hodnotu 0,3 W/m2. Tento výkon odpovídá záření slunce v pravé poledne na rovníku na hladině moře při bezmračné obloze.

 

Osobní trenér

Profesionální osobní trenéři

Víme, že zůstat motivovaný a soustředit se na své cíle, bývá opravdu velká výzva. Rovněž hledání vhodného způsobu cvičení pro vaše individuální potřeby a sestavení nejlepšího cvičebního plánu není zrovna jednoduché, proto vám nabízíme služby certifikovaného osobního trenéra.